Списък на основните поръчки за оценка на риска по работните места

и комплексно обслужване по договор, обхващащо пълния задължителен обем от дейности съгласно ЗЗБУТ и наредба №3/ 2008Г.

Възложител/ клиент Град
1 “НЕК” ЕАД София
2 “Електроенергиен системен оператор” ЕАД София
3 Министерство на здравеопазването София
4 „ПИКАДИЛИ” ЕАД София
5 „Райфайзенбанк България” ЕАД София
6 „Тракия Глас България” ЕАД Търговище
7 „Челопеч Майнинг” ЕАД с. Челопеч
8 „Дженерали Застраховане” АД София
9 „IBM България” ЕООД София
10 „ФАРМА ЛЕК” ООД Пловдив
11 „Алфа 2000” ООД Пловдив
12 „HDI” Застраховане АД София
13 „НОЛА 7” ООД София
14 “Лирекс БГ” ООД София
15 “Ай Би Ес България” ООД София
16 “Риск електроник” ООД София
17 “Интерконсулт България” ООД София
18 “Метро туризъм” ООД София
19 “Фортуна – Ком ООД” София
20 “Сана Спейс Хотел Хисаря” ЕАД София
21 „ТМ Ауто” ЕООД– гр. София София
22 „Транскапитал” ООД– гр. София София
23 „Геоохрана” ЕООД– гр. София София
24 Главна диракция „Охрана” към Министерство на правосъдието София
25 УМБАЛ „Света Анна” – София АД София
26 „КИА Моторс България” АД– гр. София София
27 „Делта Хандел” ЕООД– гр. София София
28 „ЕМ ДИ ЕЛ” ЕООД– гр. София София
29 Изпълнителна агенция железопътна администрация София
30 Изпърлнителна агенция по сортоизпитване, апробация и семеконтрол София
31 Висше транспортно училище „Тодор Каблешков” София
32 “Витела България” ЕООД София
33 “Плейтех България” ЕООД София
34 “Фаби” ЕООД София
35 “Хелитранс строй” АД София
36 “Хемимонд АД” София
37 „КНИЖАРНИЦАТА” АД София
38 “Ге 7” ЕООД София
39 „ХЕЛИТРАНС СТРОЙ” АД София
40 „АКСОН БЪЛГАРИЯ” ООД София
41 „ХИПОЛЕНД” АД София
42 „Мебел стил ДК” ООД Варна
43 „Ен Ти Зет Транспорт” ООД Варна
44 „Дитейл студио” ООД Варна
45 „Стебар” ООД Варна
46 „Евро шипинг” ООД Варна
47 „Евроманган” АД с.Църква
48 „СНК Консулт” ООД Добрич
49 „Металстрой ГК” ООД Добрич
50 „Сис Билдинг системс” ЕООД Добрич
51 „ТЕМА РИТЕЙЛ БИ ДЖИ” ЕООД Варна
52 “ММВ ИНЖЕНЕРИНГ” ЕООД София
53 “Белин” ЕООД София
54 “Кантек” ЕООД София
55 „Дума 2008” ЕООД София
56 “Студио модерна – България” ЕООД София
57 „ГИС – София” ЕООД София
58 “Тандем В” ООД София
59 “Боро Теракол” ООД София
60 “Орифлейм България” ЕООД София
61 “Актавис” ЕАД София
62 „Национална галерия за чуждестранни изкуства” София
63 “Макс Телеком” ООД София
64 “Датекс” ООД София
65 “Комел софт мултимедия” ЕООД София
66 “Иже ксао Балкан” ЕООД София
67 “Ей Енд Ди Фарма България” ЕАД София
68 “Оптимо” ООД София
69 “Комсед” АД София
70 “АТГ” АД София
71 “Футуроаора” ООД София
72 “Атласком” ООД София
73 Български институт по стандартизация София
74 “Инст” ООД София
75 “Хес България” ООД София
76 “Вилокс Груп” ЕООД София
77 “Валидекс” ЕООД София
78 “Ресет Компютърс” ЕООД София
79 “Оварас Вендинг” ЕООД София
80 “Бест Технолоджи” ООД София
81 “Кристиан – Нейко 90” ЕООД София
82 125 СОУ „Проф. Боян Пенев” София
83 118 СОУ „Акад. Л. Стоянов” София
84 “Елефорс” ЕООД София
85 “Аркетипо България” ООД София
86 “Сензор – найт индастриъл” ЕООД София
87 “СТЕНЛИ 03” ЕООД Лом
88 СД “Българска федерация по мотоциклетизъм” София
89 “Елпром Трафо СН” АД Кюстендил
90 “Хелиос” АД Севлиево
91 “Европа трико” АД Севлиево
92 “Мира Н” ЕООД Севлиево
93 “Евромиг” ООД Севлиево
94 “Минерали индустриали България” ООД Севлиево
95 “Сияна” ЕООД Севлиево
96 “Абанос” ООД Севлиево
97 “Херос строй” ЕООД Севлиево
98 “Провими Ситово” ЕАД Севлиево
99 Държавна психиатрична болница Севлиево
100 “Ян де райк Логистикс България” ЕООД Севлиево
101 СД “Комелект” Габрово
102 “Максам България” АД Габрово
103 “Хлебозавод” ООД Габрово
104 “Подем” АД Габрово
105 “МАК” АД Габрово
106 ЕТ “Алфрида – П. Пеев” Габрово
107 “Стемо” ООД Габрово
108 “Цератицит България” АД Габрово
109 “Колтек” ООД Габрово
110 СД “Прециз-СК” Габрово
111 “Криейшънс” ООД Габрово
112 “Херос” ЕООД Габрово
113 “Мак В” ЕООД Габрово
114 “Сигнал” ЕООД Габрово
115 “Техолес” ООД Габрово
116 Национална Априловска Гимназия Габрово
117 “Буря” АД Габрово
118 СБАЛББ Габрово Габрово
119 ВСК “Кентавър ИЗ Динамика” ЕООД Дряново
120 “КПЗ” АД Царева Ливада
121 “Металик Бисипи” ООД Гъбене
122 “Чинар М” ЕООД Трявна
123 Община Левски Левски
124 “Автотранспорт” ЕООД Левски
125 ЧТППК “Напредък” С.Бяла Вода
126 “Пипра” АД Червен Бряг
127 ЗКПУ “Надежда” С.Долни Луковит
128 “Булчикън” АД Плевен
129 “Геяна” ООД Русе
130 “БТБ БЪЛГАРИЯ” АД Русе
131 “Белослава” ООД Русе
132 “ФАЗАН И” ЕООД Русе
133 “Арда – Русе” ООД Русе
134 “Бордо” ООД Русе
135 “Роси Ел Ел Джи” ООД Русе
136 “Нетуоркс България” ООД Русе
137 “Сървис Център” ЕООД Бяла
138 “Нова Линия” ООД Русе
139 “Политекс Манифакчъринг” АД Русе
140 “Примяна” ООД Бяла
141 Кооперация Хан Кардам 91 Общ.Попово
142 “Вирджиния 2000” ООД Опака
143 ЗКПУ Паламарца 92 Паламарца
144 “Спорт” АД Попово
145 “Ойропак” ООД Попово
146 “Десислава” ЕООД Попово
147 “Агротехремонт 61” ООД Попово
148 “Кристера” АД Попово
149 “Стройкомерс ТТ” ЕООД Търговище
150 “Марекс” ООД Търговище
151 “Нан” ООД Търговище
152 “Лира” ООД Търговище
153 “Тайфун БГ” ООД Търговище
154 “Топ Инженеринг” ООД Търговище
155 СМДЛ “Биомед 2001” Търговище
156 “Хадад” ЕООД Макариополско
157 “Транс Интер БГ” ЕООД Пловдив
158 ЕТ “Стезис – Стефан Стойков” Омуртаг
159 ОУ Н. Йо. Вапцаров” Врани кон
160 ОУ “Георги Бенковски” Беломорци
161 ТТПК “Петър Момчилов” Ямбол
162 “АС инженеринг” ЕООД Ямбол
163 “Минна компания Петров” АД Ямбол
164 “Йотови” ООД Сливен
165 “Дерони” ООД Хасково
166 ЕТ “Делена – Д. Делчев” Хасково
167 “Бомакс” ООД Хасково
168 “Булмаш инженеринг” ООД Хасково
169 “Югоплод” ООД Хасково
170 “Искра” ООД Първомай
171 “Екопласт 99” ЕООД Първомай
172 “Шипка 99” АД Първомай
173 “Булиън” ЕАД Първомай
174 Районен съд Кърджали Кърджали
175 Районен съд Момчилград Момчилград
176 Община Кърджали Кърджали
177 “Бислав”ООД Кърджали
178 “Пътно поддържане Кърджали” ЕООД Кърджали
179 “Устра Тур” ЕООД Кърджали
180 “АРДАСТРОЙ” ООД Кърджали
181 “КАРАМАН” ООД Кърджали
182 “УСТРА БЕТОН” ООД Кърджали
183 “ПНЕВМАТИКА ФЕНИКС” ООД Кърджали
184 “ТЕРМАЛ ИНТЕРНЕШЪНЪЛ” ООД Кърджали
185 “АХРИДА” АД Кърджали
186 “ГОРУБСО КЪРДЖАЛИ” АД Кърджали
187 “АЛТЕКС” ЕООД Момчилград
188 “ЦЕНТРАЛ” ЕООД Момчилград
189 “РОДОПАСТРОЙ” ООД Момчилград
190 “МЕАЦА” ЕООД Кърджали
191 “ХИДРОСТРОЙ АРДА” ЕООД Кърджали
192 “АРПЕЗОС” АД Кърджали
193 “ТЕКСТИЛ ГРУП” ЕООД Кърджали
194 “САЛКО” ООД Кърджали
195 “СУТЕКС ТРЕЙД” ООД Крумовград
196 “БАЛКАНСТРОЙ ИНЖЕНЕРИНГ” ООД Кърджали
197 “ЯЙЦЕПРОМ” АД Кърджали
198 “СЬОНМЕЗ ИНТЕРНЕШЪНЪЛ” ООД Джебел
199 “Лео експрес” ЕООД Димитровград
200 ВСК “Кентавър ЗММ” ЕООД Велинград
201 “ВАПТЕХ” ЕООД Плевен
202 “СТОМАНОБЕТОН 2011” ЕООД Свищов
203 ЧПТК ЗОРА с. Върбица
204 “Дейтарекс” ЕООД Плевен
205 ЕТ Боян –Милко Нечев с.Садовец
206 “Стройконсулт” ЕООД Плевен
207 ЗП Георги Георгиев Василев с.Дъбован
208 “ДСД” ЕООД Плевен
209 ЧПТК Осъм с.Българене
210 “ЗКПУ ВИТСКА ДОЛИНА” с.Крушовица
211 “ИНТЕРМЕС” ООД Плевен
212 “АГРО – БЕЛ 2001” ЕООД с.Брест
213 Институт по Лозарство и винарство Плевен
214 “Теодор” ЕООД Плевен
215 ППК КОИЛОВЦИ Плевен
216 Напоителни системи ЕАД Плевен
217 “Интермес” ООД Плевен
218 “Фарма Лек” АД Плевен
219 “Фарма Инвест консулт” АД Плевен
220 ЧТППК “Напредък” с. Бяла вода
221 “Стоманобетон 2011” ЕООД Плевен
222 Сиби-Илчовски” ЕООД Кнежа
223 ЗКПУ Златен клас с. Ставерци
224 ЧЗППК ИЗГРЕВ Кнежа
225 “Интелектстрой” ЕООД Плевен
226 ОДЗ 1 „Славейче” Плевен
227 ЦДГ 8 „Щурче” Плевен
228 ОУ “Христо Ботев” с.Садовец
229 ОУ “Отец Паисий” с.Опанец
230 “Печатница Нима” ЕООД Плевен
231 “Прогрес Билдинг Къмпани” ЕООД София
232 “Профс” ЕООД София
233 Регионален Исторически Музей Плевен Плевен
234 “Рекс” ЕООД Долни Дъбник
235 “Троянска Череша” ЕООД Плевен
236 Фарес Фуудс ЕООД Плевен
237 Художествена Галерия „Илия Бешков” Плевен