Списък с извършени профилактични мед. прегледи

Списък на фирми, в които са организирани и извършени профилактични медицински прегледи на работещите

Възложител/ клиент Град
1 “Риск електроник” ООД София
2 „Челопеч Майнинг” ЕАД с. Челопеч
3 „Тракия Глас България” ЕАД Търговище
4 “Болярка ВТ” АД В. Търново
5 „Геострой” ЕАД София
6 „Геотехмин” ЕАД София
7 “Лирекс БГ” ООД София
8 “Интерконсулт България” ООД София
9 “Аксиор” ООД София
10 “Метро туризъм” ООД София
11 “ММВ ИНЖЕНЕРИНГ” ЕООД София
12 “Белин” ЕООД София
13 “Кантек” ЕООД София
14 „Дума 2008” ЕООД София
15 “Студио модерна – България” ЕООД София
16 „ГИС – София” ЕООД София
17 “Тандем В” ООД София
18 “Боро Теракол” ООД София
19 „Национална галерия за чуждестранни изкуства” София
20 “Аришоп фарма” АД София
21 “Нар – Маг” ООД София
22 “Оптимо” ООД София
23 “Комсед” АД София
24 “АТГ” АД София
25 “Атласком” ООД София
26 Български институт по стандартизация София
27 “Хес България” ООД София
28 “Ресет Компютърс” ЕООД София
29 “Ай Би Ес България” ООД София
30 125 СОУ „Проф. Боян Пенев” София
31 118 СОУ „Акад. Л. Стоянов” София
32 “Елпром Трафо СН” АД Кюстендил
33 “Хелиос” АД Севлиево
34 “Европа трико” АД Севлиево
35 “Мира Н” ЕООД Севлиево
36 “Сияна” ЕООД Севлиево
37 “Абанос” ООД Севлиево
38 “Херос строй” ЕООД Севлиево
39 Държавна психиатрична болница Севлиево
40 “Максам България” АД Габрово
41 “Хлебозавод” ООД Габрово
42 Окръжна Прокуратура Габрово Габрово
43 “Подем” АД Габрово
44 “МАК” АД Габрово
45 ЕТ “Алфрида – П. Пеев” Габрово
46 “Стемо” ООД Габрово
47 “Цератицит България” АД Габрово
48 СД “Прециз-СК” Габрово
49 “Криейшънс” ООД Габрово
50 “Херос” ЕООД Габрово
51 “Мак В” ЕООД Габрово
52 “Сигнал” ЕООД Габрово
53 Национална Априловска Гимназия Габрово
54 “Буря” АД Габрово
55 СБАЛББ Габрово Габрово
56 ВСК “Кентавър ИЗ Динамика” ЕООД Дряново
57 “КПЗ” АД Царева Ливада
58 “Металик Бисипи” ООД Гъбене
59 “Чинар” ЕООД Трявна
60 “Стил МС” ООД Трявна
61 Община Левски Левски
62 ЧТППК “Напредък” С.Бяла Вода
63 “Пипра” АД Червен Бряг
64 “Ретекс” АД Червен бряг
65 ЗКПУ “Надежда” С.Долни Луковит
66 “Геяна” ООД Русе
67 “БТБ България ” АД Русе
68 “Белослава” ООД Русе
69 „Арда – Русе“ ООД Русе
70 „Бордо“ ООД Русе
71 „Венто“ ООД Русе
72 „Фазан И“ ЕООД Русе
73 „Политекс Манифакчъринг“ АД Русе
74 „Роси Ел Ел Джи“ ООД Русе
75 „Нова Линия“ ООД Русе
76 „Примяна“ ООД Бяла
77 Сървис Център ЕООД Бяла
78 “Фазан” АД Русе
79 “Примяна” ООД Бяла
80 Кооперация Хан Кардам 91 Общ.Попово
81 “Вирджиния 2000″ ООД Опака
82 ЗКПУ Паламарца 92 Паламарца
83 “Спорт” АД Попово
84 “Ойропак” ООД Попово
85 “Десислава” ЕООД Попово
86 “Агротехремонт 61″ ООД Попово
87 “Кристера” АД Попово
88 “Стройкомерс ТТ” ЕООД Търговище
89 “Марекс” ООД Търговище
90 “Нан” ООД Търговище
91 ЕТ “Пъргавина – Шевик Хамди” Търговище
92 “Тайфун БГ” ООД Търговище
93 Драматичен театър Търговище
94 “Топ Инженеринг” ООД Търговище
95 “Хадад” ЕООД Макариополско
96 “Маратон 62″ ЕООД Омуртаг
97 Търговска база Омуртаг Омуртаг
98 “Омуртаг транс” ЕООД Омуртаг
99 І НУ “Хр. Смирненски” Омуртаг
100 ІІ НУ “В. Левски” Омуртаг
101 ПГ по транспорт и лека промишленост Омуртаг
102 “Интер БГ” ООД Омуртаг
103 “Рея стил” ЕООД Омуртаг
104 “Бумеранг Слипер” ООД Омуртаг
105 ЕТ “Стезис – Стефан Стойков” Омуртаг
106 ОУ Н. Йо. Вапцаров” Врани кон
107 ОУ “Георги Бенковски” Беломорци
108 “Йотови” ООД Сливен
109 “Дерони” ООД Хасково
110 “Украбул – МЦ” ООД Хасково
111 ЕТ “Делена – Д. Делчев” Хасково
112 “Бомакс” ООД Хасково
113 “Булмаш инженеринг” ООД Хасково
114 “Югоплод” ООД Хасково
115 “Искра” ООД Първомай
116 “Екопласт 99″ ЕООД Първомай
117 “Шипка 99″ АД Първомай
118 “Дениз 2001″ ЕООД Първомай
119 “Мишел Фешън” ООД Кърджали
120 Районен съд Кърджали Кърджали
121 Районен съд Момчилград Момчилград
122 Окръжна прокуратура Кърджали
123 Районна прокуратура Момчилград Момчилград
124 Районна прокуратура Ардино Обл. Кърджали
125 Община Кърджали Кърджали
126 “Бислав”ООД Кърджали
127 “Булуеър” ЕООД Кърджали
128 “Пътно поддържане Кърджали” ЕООД Кърджали
129 Община Черноочене Обл. Кърджали
130 “Севтекстил” ООД Кърджали
131 “Устра Тур” ЕООД Кърджали
132 “Устра Бетон” ЕООД Кърджали
133 “Орионтекс” ООД Кърджали
134 “Лео експрес” ЕООД Димитровград
135 ВСК “Кентавър ЗММ” ЕООД Велинград
136 Институт по Фуражни култури Плевен
137 Институт по Лозарство и винарство Плевен
138 КАРАМАН ООД Кърджали
139 УСТРА БЕТОН ООД Кърджали
140 ПНЕВМАТИКА ФЕНИКС ООД Кърджали
141 ТЕРМАЛ ИНТЕРНЕШЪНЪЛ ООД Кърджали
142 АХРИДА АД Кърджали
143 ГОРУБСО КЪРДЖАЛИ АД Кърджали
144 АЛТЕКС ЕООД Момчилград
145 РОДОПАСТРОЙ ООД Момчилград
146 ДАРИС ООД Кирково
147 МЕАЦА ЕООД Кърджали
148 ХИДРОСТРОЙ АРДА ЕООД Кърджали
149 САЛКО ООД Кърджали
150 СУТЕКС ТРЕЙД ООД Крумовград
151 СЬОНМЕЗ ИНТЕРНЕШЪНЪЛ ООД Джебел

Списък на фирми, в които са организирани и извършени профилактични медицински прегледи на работещите

Възложител/ клиент Град
1 „Василка-София“ ЕООД София
2 „Риск електроник“ ООД София
3 „Челопеч Майнинг” ЕАД с. Челопеч
4 Община Свиленград Свиленград
5 Митници Свиленград Свиленград
6 „Тракия Глас България” ЕАД Търговище
7 “Болярка ВТ” АД В. Търново
8 „Геострой” ЕАД София
9 „Геотехмин” ЕАД София
10 „Лирекс БГ“ ООД София
11 „Интерконсулт България“ ООД София
12 „Аксиор“ ООД София
13 „Метро туризъм“ ООД София
14 „Булгранит“ АД София
15 “ММВ ИНЖЕНЕРИНГ” ЕООД София
16 „Белин“ ЕООД София
17 „Кантек“ ЕООД София
18 „Дума 2008” ЕООД София
19 „Студио модерна – България“ ЕООД София
20 „ГИС – София” ЕООД София
21 „Тандем В“ ООД София
22 ЕТ „БОРО – Б. ДАЧЕВ” София
23 „Валда 90” ЕООД София
24 “Лесотехнически университет” София
25 „Национална галерия за чуждестранни изкуства” София
26 „Комел софт мултимедия“ ЕООД София
27 „Иже ксао Балкан“ ЕООД София
28 „Аришоп фарма“ АД София
29 „Озон Лабораторис България“ ЕООД София
30 „Дансфарма“ ЕООД София
31 „Нар – Маг“ ООД София
32 „Фригус“ ООД София
33 „Оптимо“ ООД София
34 „Комсед“ АД София
35 „АТГ“ АД София
36 „Футуроаора“ ООД София
37 „Атласком“ ООД София
38 Български институт по стандартизация София
39 „Инст“ ООД София
40 „Хес България“ ООД София
41 „Валидекс“ ЕООД София
42 „Ресет Компютърс“ ЕООД София
43 „Ай Би Ес България“ ООД София
44 125 СОУ „Проф. Боян Пенев” София
45 118 СОУ „Акад. Л. Стоянов” София
46 Елефорс“ ЕООД София
47 СД „Българска федерация по мотоциклетизъм“ София
48 „Елпром Трафо СН“ АД Кюстендил
49 „Хелиос“ АД Севлиево
50 „Европа трико“ АД Севлиево
51 „Мира Н“ ЕООД Севлиево
52 „Евромиг“ ООД Севлиево
53 „Глобълтранс“ ООД Севлиево
54 „Сияна“ ЕООД Севлиево
55 „Абанос“ ООД Севлиево
56 „Херос строй“ ЕООД Севлиево
57 „Провими Севлиево“ АД Севлиево
58 Държавна психиатрична болница Севлиево
59 „ДГ Транс“ ООД Севлиево
60 СД „Комелект“ Габрово
61 „Максам България“ АД Габрово
62 „Хлебозавод“ ООД Габрово
63 Окръжен съд – Габрово Габрово
64 „Подем“ АД Габрово
65 „МАК“ АД Габрово
66 Спешна помощ – Габрово Габрово
67 „Анжела“ ООД Габрово
68 ЕТ „Алфрида – П. Пеев“ Габрово
69 „Стемо“ ООД Габрово
70 „АМК“ ООД Габрово
71 „Цератицит България“ АД Габрово
72 „Колтек“ ООД Габрово
73 СД „Прециз-СК“ Габрово
74 „Криейшънс“ ООД Габрово
75 „Шпиц“ ЕООД Габрово
76 Областно пътно управление Габрово
77 „Херос“ ЕООД Габрово
78 „Мак В“ ЕООД Габрово
79 „Корн Инвест“ ЕООД Габрово
80 „Сигнал“ ЕООД Габрово
81 „Габи – М“ ЕООД Габрово
82 „Техолес“ ООД Габрово
83 Национална Априловска Гимназия Габрово
84 „Буря“ АД Габрово
85 СБАЛББ Габрово Габрово
86 МБАЛ „Тота Венкова“ Габрово
87 ВСК „Кентавър ИЗ Динамика“ ЕООД Дряново
88 „КПЗ“ АД Царева Ливада
89 „Металик Бисипи“ ООД Гъбене
90 „Чинар“ ЕООД Трявна
91 „Трема“ АД Трявна
92 МБАЛ „Д-р Теодиси Витанов“ ЕООД Трявна
93 „Стил МС“ ООД Трявна
94 „Осъм 2000“ ЕООД Левски
95 Община Левски Левски
96 „Автотранспорт“ ЕООД Левски
97 „Камък“ ЕООД Левски
98 „Веника турс“ ООД с. Чифлик
99 ЕТ „Петьо Христов“ С.Рупци
100 ЧТППК „Напредък“ С.Бяла Вода
101 „Пипра“ АД Червен Бряг
102 „Ретекс“ АД Червен бряг
103 ЗКПУ „Надежда“ С.Долни Луковит
104 „Булчикън“ АД Плевен
105 „Месалина“ ООД Русе
106 СД „Марком – Обрешков и сие“ Русе
107 „Геяна“ ООД Русе
108 „БТБ“ ООД Русе
109 „Топлофикация – Русе“ ЕАД Русе
110 „Кансер“ ООД Русе
111 „Топ ман“ ЕООД Русе
112 „Панда М“ ЕООД Русе
113 „Делан Диков – Карина“ ЕООД Русе
114 „Белослава“ ООД Русе
115 „Фазан“ АД Русе
116 „Примяна“ ООД Бяла
117 „Бяла Автотранспорт“ ООД Бяла
118 „Вива Стил“ ЕООД Силистра
119 „ЮЕС Комерс“ ООД Общ. Опака
120 Кооперация Хан Кардам 91 Общ.Попово
121 Община Опака Опака
122 „Вирджиния 2000“ ООД Опака
123 ЗКПУ Паламарца 92 Паламарца
124 „Сали“ ЕООД Попово
125 „Стоманени профили“ АД Попово
126 „Спорт“ АД Попово
127 „Ойропак“ ООД Попово
128 „Десислава“ ЕООД Попово
129 „Разяреният лъв“ ЕООД Попово
130 „Агротехремонт 61“ ООД Попово
131 „Кристера“ АД Попово
132 „Полисеп“ АД Попово
133 „Метеор“ АД Попово
134 „Униел“ ООД Търговище
135 „Неди стил“ ООД Търговище
136 „Стройкомерс ТТ“ ЕООД Търговище
137 „Стоянов, Ненков“ ООД Търговище
138 „Пим“ ЕООД Търговище
139 „Марекс“ ООД Търговище
140 „Нан“ ООД Търговище
141 ЕТ „Пъргавина – Шевик Хамди“ Търговище
142 „АМБ Груп 2004“ ЕООД Търговище
143 „Лира“ ООД Търговище
144 „Тайфун БГ“ ООД Търговище
145 Драматичен театър Търговище
146 „Попа“ ЕООД Търговище
147 ЕТ „Боян Смиленов – Алис“ Търговище
148 „Топ Инженеринг“ ООД Търговище
149 „Хадад“ ЕООД Макариополско
150 ЕТ „Дани М – Йорданка Марчева“ Г. Оряховица
151 „Прити 95“ ООД Лясковец
152 „Ориент Експрес“ ЕООД Лясковец
153 „Маратон 62“ ЕООД Омуртаг
154 Търговска база Омуртаг Омуртаг
155 „Омуртаг транс“ ЕООД Омуртаг
156 І НУ „Хр. Смирненски“ Омуртаг
157 ІІ НУ „В. Левски“ Омуртаг
158 ПГ по транспорт и лека промишленост Омуртаг
159 „Интер БГ“ ООД Омуртаг
160 „Рея стил“ ЕООД Омуртаг
161 „Бумеранг Слипер“ ООД Омуртаг
162 ЕТ „Стезис – Стефан Стойков“ Омуртаг
163 ОУ Н. Йо. Вапцаров“ Врани кон
164 ОУ „Георги Бенковски“ Беломорци
165 „Сила“ АД Ямбол
166 „Вакуум ел систем“ ООД Ямбол
167 „Котанс индъстри България“ АД Ямбол
168 ТТПК „Петър Момчилов“ Ямбол
169 „АС инженеринг“ ЕООД Ямбол
170 „Тунджа“ АД Ямбол
171 „Йотови“ ООД Сливен
172 „Вела“ АД Шумен
173 „Дерони“ ООД Хасково
174 „Украбул – МЦ“ ООД Хасково
175 ЕТ „Делена – Д. Делчев“ Хасково
176 „Бомакс“ ООД Хасково
177 „Булмаш инженеринг“ ООД Хасково
178 „Югоплод“ ООД Хасково
179 „Волекс 95“ ЕООД Първомай
180 „Искра“ ООД Първомай
181 „Екопласт 99“ ЕООД Първомай
182 „Булконс Първомай“ ЕООД Първомай
183 ВК „Съгласие“ Първомай
184 „Шипка 99“ АД Първомай
185 „Дениз 2001“ ЕООД Първомай
186 „Туна Деним“ ЕООД Кърджали
187 „Мишел Фешън“ ООД Кърджали
188 Обреден дом и зали Кърджали
189 Районен съд Кърджали Кърджали
190 Районен съд Момчилград Момчилград
191 Окръжна прокуратура Кърджали
192 Районна прокуратура Момчилград Момчилград
193 Районна прокуратура Ардино Обл. Кърджали
194 Община Кърджали Кърджали
195 „Бислав“ООД Кърджали
196 „Булуеър“ ЕООД Кърджали
197 „Пътно поддържане Кърджали“ ЕООД Кърджали
198 Обреден дом и зали ЕООД Кърджали
199 РЗОК Кърджали
200 Община Черноочене Обл. Кърджали
201 „Севтекстил“ ООД Кърджали
202 „Устра Тур“ ЕООД Кърджали
203 „Устра Бетон“ ЕООД Кърджали
204 „Орионтекс“ ООД Кърджали
205 „Булфанко“ АД Кърджали
206 „Орфей“ АД Кърджали
207 „Дарис“ ООД Кирково
208 „Лео експрес“ ЕООД Димитровград
209 ВСК „Кентавър ЗММ“ ЕООД Велинград
210 Институт по Фуражни култури Плевен
211 Институт по Лозарство и винарство Плевен